Kahvaltı

Kahvaltı

Zengin kahvaltı menüsü ile Şehzade, özel organizasyonlarınız dışında ayrıca sevdiklerinizle dilediğiniz zaman beraber en güzel kahvaltı anlarınız için tercih edebileceğiniz biryer.

Rezervasyon Yap

Kır Düğünü & Nikah

Kır Düğünü & Nika

Bir düğünün nasıl olması gerektiğini biliyoruz ve bunun için tüm imkanlarımız ile yanınızdayız. Dilerseniz kendinize özel bir organizasyon programı çıkabileceğiniz gibi dilerseniz düğün programınızı bizlerde şekillendirebiliriz. Çünkü Şehzade olarak biliyoruz ki düğün ve nikah törenleri sizler için ömrünüzdeki en özel anlardan biri...

Rezervasyon Yap

Doğum Günü

Doğum Günü

7 sinden 70 ine herkesin doğum günü organizasyonlarına ev sahipliği yapabilecek olan Şehzadede, dilediğiniz içerikte doğum günlerini dilerseniz kendiniz dilerseniz sevdiklerini için planlayabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

Sünnet

Sünnet

Sünnet organizasyonlarında da en az bir düğün organizasyonu kadar sorumluluk alarak çalışan Şehzade ekibi, sünnet organizasyonlarınızında hatıralarda en güzel şekilde yer etmesi için tüm imkanlara sahip.

Rezervasyon Yap

Şirket Organizasyonları

Kır Düğünü

Şirketinizin tanıtım, bilgilendirme, personel organizasyonları, kutlama vb tüm organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken organizasyonun detaylarını bizlere iletmeniz. Şirketiniz tüm organizasyonları için en doğru tercih ŞEHZADE...

Rezervasyon Yap